skip to Main Content

Wederom duur puntverlies, gelijk tegen VCG (1-1)

Na een onnodige nederlaag een week eerder tegen Onstwedder Boys was het zaak niet opnieuw puntverlies te lijden in de strijd om een hoge klassering. Tegenstander VCG werd in de thuiswedstrijd op een ruime nederlaag getrakteerd, maar is desondanks inmiddels bij veel ploegen bekend als een stugge tegenstander.

Met de volgende 11 namen werd de wedstrijd aangevangen: Youri Bos, Gijs Raadsveld, Ronald Zuidema, Thijmen Raadsveld, Frank Venema, Kay Rijkens, Tom Timmer, Thom Boels, Floris Wientjes, Huub Kroese en Arwen de Koe.

Op de bank namen plaats Youri de Jonge, Jovy van der Pol en Rick Breedveld.

Het begin van de wedstrijd was van de kant van SJS onrustig en rommelig. Snel was duidelijk dat ook deze tegenstander kwalitatief een maatje minder is dan SJS, maar veel werklust en fysiek maakte het SJS vooral het eerste deel van de eerste helft moeilijk.

Het eerste schotje op doel was nog voor SJS maar even later viel aan de andere kant de grootste kans te noteren die echter ook nog geen treffer opleverde. Pas na 20 minuten was de eerste aanval van SJS die ook echt wat om het lijf had, een feit. Het schot van Boels ging net over, een corner even later werd door diezelfde Boels over gekopt.

Na weer niet attent verdedigen liep SJS tegen de achterstand aan die op dat moment nog niet eens onverdiend was. Spits Koops van VCG kreeg de bal wat gelukkig mee, maar rondde bekwaam af: 1-0.

Het was wachten tot over het half uur voor de eerste echt goede aanval van SJS te noteren viel. Tot de gelijkmaker leidde het niet. De mooiste aanval van de kant van SJS viel net voor rust te noteren. Snel handelen van G. Raadsveld en De Koe bracht de bal bij Wientjes die echter over schoot. Het leverde wel een corner op maar deze werd door Boels over gekopt.

Een aantal minuten voor rust viel de gelijkmaker alsnog. Althans: dat had zo moeten zijn. De grensrechter van VCG die zichzelf deze middag belachelijk maakte door bij nagenoeg iedere bal naar voren de vlag in de lucht te steken, vlagde de zuivere goal van SJS af. Scheidsrechter Slagter nam het signaal over waardoor SJS de rust in moest met een achterstand.

De tweede helft met een ongewijzigde ploeg liet het eerste deel een heel ander SJS zien. Meer beleving, meer druk naar voren en meteen goede kansen. Binnen 5 minuten kregen De Koe, Timmer, Boels en gelegenheidsspits Kroese, goede kansen. De gelijkmaker leverde het niet op. In minuut 54 was het wel raak. Weer meende de grensrechter van VCG te moeten wapperen, maar nu liet scheidsrechter Slagter hem staan. Na een assist van Kroese was het De Koe die voor de gelijkmaker tekende.

Het offensief van SJS duurde echter te kort om in de tweede helft de overwinning uit het vuur te slepen. Een aantal aardige kansen werden niet in goals omgezet. Aan de andere kant wist VCG op de counter nog een aantal keer gevaarlijk te worden en uit een verdwaalde voorzet zelfs de lat te raken.

Ook de ingevallen De Jonge en Breedveld (voor Rijkens en T. Raadsveld) wisten het tij niet meer te keren.

Na de wedstrijd ontstonden nog wat onvriendelijkheden. Vooral het optreden van de grensrechter was echt schandalig te noemen en het benoemen hiervan van de kant van SJS leverde vooral veel agressie op van de thuisploeg.

Het puntverlies moet SJS toch net als de week ervoor bij zichzelf zoeken. Een minuut of 20 deze wedstrijd liet het zien echt aardig te kunnen voetballen en dan ook altijd wel tot scoren te komen, maar dit blijkt in deze sterke 4e klasse te weinig om de volle buit mee te nemen.

De uitslagen deze middag op de andere velden maakt dat SJS nog steeds alles in eigen hand heeft voor een eindklassering die recht geeft op nacompetitie. Maar ook nu weer geldt dat dan uit een ander vaatje moet worden getapt, zeker nu de 2 hoogst geklasseerde ploegen op het programma staan: Over twee weken uit tegen CEC, dat een verrassende nederlaag leed tegen FC Assen, maar aanstaande zaterdag eerst thuis tegen Hollandscheveld dat thuis won van Onstwedder Boys.

Kom de ploeg de laatste wedstrijden van dit seizoen opnieuw aanmoedigen!

Klik hier voor de foto’s van de wedstrijd!

Back To Top